تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول - نمایندگی مجاز ویرپول

یک ماشین ظرفشویی پرسروصدا بسیار آزاردهنده است و تعمیر آن از طریق یک تعمیرکار می تواند گران باشد. حتی برای افراد عادی نیز تعمیر یک ماشین ظرفشویی کار دشواری نیست. در اینجا لیستی از رایج ترین قسمت هایی که می تواند باعث کاهش سروصدا ماشین ظرفشویی شما شود آورده شده است. از این اطلاعات برای کمک به عیب یابی بخش معیوب دستگاه خود استفاده کنید و از هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول بکاهید. در صورتی که به کمک ما احتیاج داشتید، نمایندگی تعمیرات ویرپول برای رفع مشکل در خدمت شما خواهد بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

پمپ ماشین ظرفشویی

یک پمپ معیوب می تواند باعث ایجاد سروصدا در ماشین ظرفشویی شما شود. وظیفه پمپ ایجاد فشار در بازوهای اسپری کننده است و در اغلب مدل ها برای تخلیه آب مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ در پایین ماشین ظرفشویی قرار می گیرد و معمولا از دو بخش جداگانه تشکیل می شود، یکی برای شستشو و گردش آب و دیگری برای تخلیه آب. بخش مربوط به گردش آب در پمپ شامل یک پروانه شستشو و فیلترهایی است در حالیکه بخش مربوط به تخلیه آب از پروانه تخلیه و تیغه هلی کوپتری و یا در برخی موارد از یک مارپیچ انتقال تشکیل می شود. پروانه ها توسط یک موتور الکتریکی که در پایین یا کنار پمپ قرار دارد، کار می کنند.

حلقه بلبرینگ بازوی شستشو و درزگیر بازوی اسپری

اگر ماشین ظرفشویی شما پر سر و صدا است، دلیل آن می تواند درزگیر بازوی شستشو یا بلبرینگ آن باشد. این قطعات حلقه های پلاستیکی هستند که از بازو یا اسپری کننده بازو پشتیبانی می کنند و بازو بر روی آن چرخش می کند. هر یک از این بخش ها ممکن است گشاد و شل شده و باعث شوند بازوی اسپری کننده به درستی کار نکند. درزگیر و بلبرینگ را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.

بازوهای اسپری کننده

اطمینان حاصل کنید که بازوهای اسپری کننده می توانند آزادانه چرخش کرده و به قفسه یا ظروف برخورد نکنند. اگر بازوها به درستی کار نکنند، بخش مرکزی آنها ممکن است خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

سایر قطعات تعمیراتی

ما شایع ترین قسمت هایی را که می توانند باعث ایجاد سروصدا در ماشین ظرفشویی شما شوند را شناسایی کردیم اما بخش های دیگری نیز وجود دارند که می توانند معیوب باشند. اگر با اطلاعات ذکر شده در بالا نتوانید مشکل دستگاه خود را رفع کنید، با تماس با ما، مدل دستگاه خود را به تکنسین های نمایندگی تعمیرات ویرپول بگویید تا آنها شما را برای حل مشک راهنمایی کنند. در صورت نیاز، افراد با تجربه این مجموعه در کم ترین زمان به محل شما آمده و تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام خواهند داد.
:: برچسب ها : تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول ,
ن : محیا یوسفی
ت : چهارشنبه 30 خرداد 1397

برای تعمیر ماشین لباسشویی که بوی سوختگی می دهد، باید قطعات مختلفی را بررسی کرد. در مرحله اول باید دستگاه را از برق بکشیم و قطعات مختلف را چک کنیم و در صورت نیاز با نمایندگی تعمیرات ویرپول تماس بگیرید تا مشکل ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند.

چطور ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم که بوی سوختگی می‌دهد؟

رابط مستقیم موتور

برخی از ماشین‌های درب از بالا، به جای تسمه از یک رابط موتور مستقیم استفاده می‌کنند. رابط موتور، موتور را به جعبه دنده متصل می‌کند و شامل 2 چنگک پلاستیکی با یک رابط لاستیکی بین آنهاست. یکی از چنگک‌ها به میله موتور و دیگری به میله ورودی جعبه دنده متصل است. وقتی میله موتور می‌چرخد، رابط لاستیکی بین چنگک‌ها، گشتاور را جذب می‌کند تا از شکسته شدن چنگک‌ها جلوگیری کند. استفاده مداوم باعث ساییدگی رابط شده و در نهایت چنگک‌ها ممکن است جابه‌جا شوند و بوی سوختگی ایجاد کنند. اگر جعبه دنده گیر کند و یا اگر سبد چرخش آزادانه حرکت نکند، باز هم ممکن است رابط از کار بیفتد و دوباره بوی سوختگی ایجاد شود. در اکثر مدل‌ها برای دسترسی به رابط دستگاه باید پوشش رویی ماشین را باز کنید. قبل از تلاش برای انجام تعمیرات، برق دستگاه را جدا کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

مجموعه کلاچ

بعضی از مدل‌های درب از بالا، برای حرکت سبد شستشو در طول چرخه شستشو، از یک مجموعه کلاچ استفاده می‌کنند. بوی سوختگی در ماشین لباسشویی می‌تواند به علت پوسیدگی کلاچ باشد، در این صورت احتمالا در حین چرخه شستشو ماشین شما صداهای بلندی ایجاد می‌کند. یکی دیگر از علائم رایج نشاندهنده پوسیدگی کلاچ، دیدن خاکه یا تراشه‌های ساییدگی زیر ماشین لباسشویی است. اگر هر کدام از این علائم را در ماشین‌تان دیدید، احتمالا باید کلاچ را عوض کنید. کلاچ معمولا در ورودی سبد قرار دارد و برای دسترسی به آن باید پوشش رویی ماشین و موتور را بردارید. مجموعه کلاچ اغلب تحت فشار کششی قرار دارد و شما همیشه باید هنگام تعمیر آن از ابزارهای مناسب استفاده کنید و برق را از دستگاه جدا کنید.

گلاید و فنر

برخی از مدل‌های ماشین‌های لباسشویی، برای کشیدن تسمه از یک گلاید و فنر استفاده می‌کنند. به طور معمول موتور دارای یک میله‌ که به قاب پایه متصل شده و یک فنر برای ایجاد کشش است.

یک گلاید پلاستیکی یا نایلونی روغنی نیز به پایین موتور متصل می‌شود تا روی قاب پایه سر بخورد. این باعث می‌شود وقتی موتور شروع به کار می‌کند، تسمه موتور یا تسمه پمپ حرکت کنند.

اگر گلاید آزادانه سر نخورد، تسمه ممکن است بیش از حد گرم شود و بوی سوختگی ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که میله موتور به درستی می‌چرخد، و فنرها خیلی کشیده نشده‌اند و روی سطح هیچ‌گونه آلودگی یا زنگ‌زدگی وجود ندارد.

گلاید را روغنکاری کنید و یا درصورتی که خراب شده آن را عوض کنید. همچنین اگر تسمه نیز بیش از حد گرم شده و یا آسیب دیده، آن را هم عوض کنید.

گلایدها و فنر موتور معمولا در بالای قاب پایه قرار دارند و با برداشتن صفحه رویی ماشین آنها را می توان پیدا کرد. قبل از هرکاری دستگاه را از برق بکشید.

موتور

در اکثر ماشین‌ها، موتور اصلی برای به کار انداختن تمامی عملکردهای مکانیکی ماشین است. همچنین ممکن است پمپ تخلیه را نیز به کار بیاندازد.

هنگامی که برای یکی از اجزای موتور نقص یا مشکلی ایجاد شود، ممکن است موتور بیش از حد گرم شده و بوی سوختگی ایجاد کند.

اگر مشکل خیلی جدی باشد، ممکن است موتور آنقدر داغ شود که کلا از کار بیفتد. از نشانه‌های رایج خراب شدن موتور این است که هنگامی که موتور روشن است، صدای وزوز وزوز مانند شنیده می‌شود.

اگر بوی سوختگی از موتور بود، ابتدا باید بررسی کنید که موتور بیش از حد گرم نشده باشد. بررسی کنید که پمپ، جعبه دنده و سبد شستشو، جلوی حرکت موتور را نگرفته باشند.

اگر موتور نتواند آزادانه حرکت کند، احتمالا خراب است و باید عوض شود. اگر مدل ماشین شما خازن موتور داشته باشد، ممکن است مشکل از خازن باشد و موتور را بیش از حد گرم کند.

قبل از هر گونه تعمیرات، دستگاه را از برق جدا کنید و اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خود به کمک احتیاج داشتید می توانید با ما تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما را برطرف کنیم.

برای تعمیر ساید بای ساید ویرپول خود نیز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.:: برچسب ها : تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول ,
ن : محیا یوسفی
ت : چهارشنبه 23 خرداد 1397

روش سازماندهی یخچال در آشپزخانه های حرفه ای

به هنگام سازماندهی یخچال، ما آشپزخانه های رستوران های حرفه ای را به عنوان مدل انتخاب می کنیم چرا که آنها یخچال و فریزر خود را با توجه به ایمنی مواد غذایی سازماندهی می کنند.

این روش سازماندهی بر اساس درجه حرارتی است که مواد غذایی در آن پخته خواهند شد. مواد غذایی که بدون طبخ قابل خوردن هستند (مانند غذاهای آماده و باقی مانده غذاها) در بخش های بالایی قرار می گیرند.

سپس هر ماده غذایی دیگر بر اساس درجه حرارت موردنیاز برای طبخ در بخش های پایین تر قرار می گیرد، به این ترتیب که مواد غذایی که به بالاترین درجه حرارت برای طبخ نیاز دارند (مانند مرغ) در پایین ترین بخش قرار داده می شوند.

اگر به این صورت یخچال و فریزر خود را سازماندهی کنید، با مسمومیت و آلودگی مواد غذای مواجه نخواهید شد، چرا که مواد غذایی آلوده شده باید در درجه حرارت بیشتری در مقایسه با مواد غذایی قرار گرفته در قفسه های بالایی آن طبخ شود.

استراتژی

پس چگونه می توانیم روش سازماندهی آنها را مورد استفاده قرار دهیم؟ در این استراتژی از همان اصول سازماندهی حرفه ای استفاده شده است که به تنظیمات یخچال و فریزر خانگی تعمیم داده شده است.

1. قفسه های بالایی: باقی مانده غذاها، نوشیدنی ها و غذاهای آماده (مثل ماست، پنیر و گوشت پخته شده).

2. قفسه های پایینی: مواد خام برای غذاهای پخته شده.

3. درب: درب یخچال و فریزر گرمترین بخش یخچال است، بنابراین فقط چاشنی ها باید در آنجا قرار بگیرند. تخم مرغ یا شیر را در داخل درب قرار ندهید، زیرا آنها باید در بخش های سردتر یخچال قرار داده شوند.

برخی از راه حل ها

· اگر شما دو کشو دارید، یکی از آنها را به طور انحصاری برای سبزیجات و دیگری را برای گوشت خام به صورت انبوه مورد استفاده قرار دهید.

· اگر یک کشو بالای کشوی دیگر باشد، از کشوی پایینی برای گوشت استفاده کنید. اگر آنها در کنار یکدیگر باشند، می توانید از آنها به صورت دلخواه استفاده کنید. کشویی که برای گوشت استفاده می کنید را به صورت مداوم تمیز کنید.

برای نمایندگی یخچال ویرپول می توانید با نمایندگی ویرپول تماس بگیرید تا مشکل یخچال شما به بهترین نحو برطرف شود.

ادامه مقاله در منبع : بهترین راه برای سازماندهی یخچال


ن : محیا یوسفی
ت : پنجشنبه 3 خرداد 1397

تسمه چرخنده

برخی از ماشین‌های لباسشویی درب از بالا، برای به حرکت درآوردن ماشین از تسمه استفاده می‌کنند. اگر ماشین از چرخش بایستد، به احتمال زیاد مشکل از تسمه است. صفحه رویی ماشین را بردارید و ببینید آیا تسمه پوسیده یا پاره شده است یا خیر. تسمه معمولا ته ماشین لباسشویی قرار دارد و اگر وقتی ماشین روشن است تسمه پاره شود، معمولا صدای بلندی شنیده شده و بوی سوختگی می‌آید. در ماشین لباسشویی های درب از جلو این تسمه در قسمت پشت دستگاه می باشد. با باز کردن درب پشتی دستگاه می توانید تسمه را باز دید کنید.

مطمئن شوید فولی که تسمه را به حرکت درمی‌آورد آزادانه و راحت بچرخد و هم فولی ها و هم موتور تمیز هستند و روی آنها روغن نیست. قبل از عوض کردن تسمه پاره شده، مطمئن شوید که قرقره‌های هرزگرد یا کشاننده تسمه راحت و آزادنه حرکت می‌کنند. همیشه تسمه متناسب با مدل ماشین لباسشویی خودتان را تهیه و مطابق با دستورالعمل‌های خود کارخانه آن را تعویض کنید. قبل از انجام تعمیرات، ماشین لباسشویی را از برق جدا و از وسایل ایمن و مناسب استفاده کنید.

تسمه پمپ

در بعضی از ماشین‌های لباسشویی درب از بالا، پمپ تخلیه برای کار کردن نیاز به یک تسمه دارد. این تسمه معمولا یک تسمه استاندارد V شکل است که از موتور به قرقره‌ای در پمپ تخلیه وصل شده است. همچنین ممکن است یک قرقره زنجیر نیز وجود داشته باشد که کشش تسمه را ایجاد کند. اگر بوی لاستیک سوخته از ماشین به مشام‌تان رسید، باید تسمه پمپ را نیز بررسی کنید. اگر تسمه به شدت پوسیده یا داغ شده بود، باید آن را عوض کنید. اطمینان حاصل کنید که پمپ آزادانه حرکت می‌کند. اگر ماشین قرقره زنجیر نیز دارد، مطمئن شوید آن هم درست کار می‌کند. همچنین به دنبال نشانه‌های نشتی روغن یا آب بر روی منطقه تسمه یا قرقره باشید. قبل از اقدام برای تعمیرات، دستگاه را از برق بکشید

قرقره موتور

موتور برای چرخاندن تسمه پمپ از یک قرقره استفاده می‌کند. قرقره موتور برای این طراحی شده است تا حداکثر تماس با تسمه را فراهم کند و از فلز یا مواد مصنوعی ساخته می‌شود. درصورتی که قرقره پوسیده شده یا زنگ بزند، باعث ایجاد اصطکاک اضافی و داغ شدن یا آسیب دیدن تسمه شده و بوی سوختگی می‌دهد. هنگام عوض کردن تسمه سوخته یا پوسیده، باید قرقره موتور را نیز بررسی کنید و اگر نشانه‌ای از ساییدگی یا خوردگی مشاهده کردید، آن را عوض کنید. قبل از انجام تعمیرات، ماشین لباسشویی را از برق جدا کنید.

پمپ تخلیه

پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی، قبل و در حین چرخه شستشو آب کثیف را از وان پمپ می‌کند. پمپ تخلیه از قطعات مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است که خرابی هر کدام باعث ایجاد بوی سوختگی می شود. بوی سوختگی در حین یا بعد از چرخه شستشو، می‌تواند نشان دهد که پمپ تخلیه گیر کرده و نمی‌چرخد. در مدل‌ ماشین‌هایی که پمپ آنها با تسمه کار می‌کند، بوی سوختگی معمولا از تسمه است که بر روی قرقره پمپ می‌چرخد.

در مدل ماشین‌هایی که پمپ تخلیه با موتور کار می‌کند، بوی سوختگی احتمالا مربوط به موتور پمپ است. قبل از تعویض پمپ، ورودی پمپ را بررسی کنید تا مطمئن شوید چیزی جلوی حرکت پروانه را نگرفته باشد. قبل از شروع تعمیرات، دستگاه را از برق جدا کنید.

چرخ دنده قرقره زنجیر یا بازوی قرقره زنجیر
بعضی از مدل‌های ماشین لباسشویی درب از بالا، از قرقره زنجیر به منظور ایجاد کشش برای پمپ استفاده می‌کنند. اگر قرقره زنجیر گیر کند یا بازوی قرقره آزادانه حرکت نکند، تسمه به اندازه مناسب کشیده نمی‌شود و اصطکاک بیش از حدِ ایجاد شده، موجب داغ شدن تسمه و بوی سوختگی می‌شود.
اگر متوجه سوختگی تسمه شدید، پمپ را بررسی کنید، باید چرخ‌دنده و بازوی قرقره زنجیر را بررسی کنید تا مطمئن شوید آزادانه حرکت می‌کنند.
هر نشانه‌های از سایش یا خوردگی به این معنی است که باید آنها را عوض کنید. قبل از اقدام به هرکاری، دستگاه را از برق بکشید.
در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول داشتید با نمایندگی ویرپول تماس بگیرید تا بهترین کیفیت را در ارائه خدمات تجربه کنید.:: برچسب ها : تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول ,
ن : محیا یوسفی
ت : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

برای افراد اهل خانه، هیچ چیز نمی تواند دلسرد کننده تر از مواد غذایی که قابل خوردن نیستند، باشد. برای بعضی افراد، غذای گرم باید گرم و غذای سرد باید کاملا سرد باشد.متاسفانه، بسیاری از افراد، یخچال ها را تجهیزاتی رمز آلود می دانند و بسیاری از آنها از کیفیت مواد غذایی نگهداری شده درون آنها راضی نیستند.

همانطور که می دانید، یخچال ها باید تا حد امکان تراز باشند. مدل های اخیر کمتر به این موضوع حساسیت دارند، اما به هنگام تراز بودن قطعا کارآیی بهتری خواهند داشت.

بنابراین یک دستگاه تراز همیشه در موقع نصب همراه خود داشته باشید و تراز بودن دستگاه خود را بررسی کنید. اگر تراز نبود، محل آن را دوباره تنظیم کنید.

به هنگام سشتشوی آشپزخانه و در زمان تمیز کردن پشت یخچال ممکن است موقعیت آن تغییر کند بنابراین در هنگام پایان کار، بهتر است آن را مجددا تراز کنید.

قبل از قرار دادن مواد غذایی چه کار کنیم

بهتر است یخچال خود را یک روز قبل از اینکه غذا را درون آن قرار دهید، روشن کنید. روشن کردن، به خصوص اگر گاز آن تمام شده باشد و تازه آنرا تعمیر کرده باشید یا برای مدتی طولانی خاموش بوده باشد، می تواند یک مرحله آماده سازی موثر به حساب آید.

نکته مهم در اینجا این است که قبل از قرار دادن مواد غذایی در آن، میزان خنکی آنرا بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که درجه آن به خوبی تنظیم شده باشد.

هنگامی که خنکی یخچال به حد مطلوب رسید مواد غذایی را درون آن قرار دهید. توصیه می کنیم آنرا از قبل روشن کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند و سپس شروع به استفاده از آن کنید.

پس از اینکه برای چند ساعت کار کرد، دست خود را درون فریزر فرو کرده و کویل های خنک کننده را در پشت آن بررسی کنید.

پس از گذشت این مدت زمان، آنها باید قطعا سرد شده باشند. این نشانه ای است که شما می توانید یخچال خود را ترک کنید تا زمانیکه بخواهید مواد غذایی خود را درون آن قرار دهید.

وقتی غذا را درون یخچال قرار می دهید، مطمئن شوید غذا به اندازه کافی سرد باشد. یخچال های خانگی توانایی بالایی در خنک کردن مواد غذایی دارند اما در صورت قرار دادن مواد غذایی گرم درون آن، باعث بیشتر کار کردن دستگاه خواهید شد.

مطمئنا، می توانید چند نوشیدنی نسبتا گرم را درون آن قرار دهید، اما بهتر است چیزی که درون آن قرار می دهید تا حدی سرد باشد.

هنگام خرید مواد غذایی، ما همیشه سعی می کنیم مواد غذایی را که اخیرا در یخچال پر شده است و احتمالا تازه تر باشد، را انتخاب کنیم.

لازم به ذکر مجدد است که قرار دادن مواد غذایی گرم درون یخچال ها، باعث فشار آمدن به کمپرسور برای پایین آوردن دمای مواد غذایی می شود.

بسته نگه داشتن درب تا حد امکان نیز کمک خواهد کرد که هوای سرد درون دستگاه شما باقی بماند.

مشکلات یخچال که خودتان می توانید رفع کنید

مواردی وجود دارند که می توانند عملکرد یخچال شما را با مشکل مواجه کنند. یک مشکل رایج در بخش خنک کننده می باشد. یخچال و فریزرها از گاز فرئون برای خنک سازی درون خود استفاده می کنند.

در بعضی موارد، برفک ایجاد شده مانع از انجام این کار می شود که باید به طور مداوم بررسی شود و در صورت وجود، رفع شود تا عملیات خنک سازی را با مشکل مواجه نکند.

اگر یخچال شما خنک نمی شود و برفکی هم درون آن تشکیل نشده است، ممکن است مشکل مربوط به پشت آن باشد دقت کنید شبکه های پشت آن کثف نشده باشند یا مسیر عبور هوا در پشت یخچال آزاد باشد تا بتواند بخوبی تبادلات گرمایی را انجام دهد.

یکی از موادی که باعث خنک نشدن می شود نوار دور درب آن می باشد اگر نوار دور درب خراب باشد و درب را مهر و موم نکند هوای گرم بیرون به داخل نفوذ کرده و یخچال نمی تواند خنکی مطلوب را ایجاد کند.

از طرف دیگر کمپرسور باید بیشتر از قبل کار کند و همین امر باعث می شود هزینه های برق بالا رفته و امکان خرابی کمپرسور زیاد شود. با انجام این کارها یخچال شما عملیات خنک سازی را مجددا شروع خواهد کرد.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ویرپول می توانید برای گرفتن بهترین نتیجه با نمایندگی ویرپول تماس بگیرید.


ن : محیا یوسفی
ت : شنبه 15 ارديبهشت 1397

اگر تا به حال مشكلي با يخچال خود داشته ايد، احتمالا مي دانيد، شايع ترين مشكل كنترل دما است. اگرچه كه مي دانيد وقتي فضاي دروني يخچال به اندازه مورد نياز خنك نيست، ممكن است شما ندانيد كه مشكل دقيق چيست، نگهداري غذا در دماي اتاق باعث خراب شدن سريع تر غذاها مي شود و مشكلاتي بيشتر از حد انتظار را ايجاد مي كند.

هنگامي كه اين اتفاق مي افتد، ممكن است خيلي نااميد شويد و بخواهيد يخچال خود را دور بياندازيد و يك يخچال جديد خريداري كنيد! اما هنگامي كه با نمايندگي يخچال ويرپول تماس مي گيريد، ما مي توانيم به موقع با صرف زمان اندك و هزينه اي معقول با ارائه خدمات تعمير يخچال ويرپول درتهران و اطراف تهران، نسبت به تعمير يخچال اقدام نماييم.

اگر فن يخچال خراب شده است، كمپرسور آن داراي مشكل است و يا روغن آن نياز به تعويض يا تميزكاري يا تعمير دارد، تيم متخصصان ما مي توانند به شما كمك كنند. هدف نمايندگي ويرپول اين است كه نه تنها مشكل يخچال را پيدا كنيم بلكه يك راه حل براي تعمير آن را نيز فراهم كنيم كه واقعا كمك كننده و راهگشا باشد.

ديوانگي نكنيد، فقط با متخصصان نمايندگي يخچال ويرپول تماس بگيريد

نمايندگي يخچال ويرپول

نمايندگي يخچال ويرپول توصيه مي كند كه به طور معمول از يخچال و فريزر خود نگهداري كنيد و تعميرات لازم را بصورت دوره اي براي آن در نظر بگيريد. هر چه بهتر از يخچال خود نگهداري كنيد، كمتر با خرابي مواجه مي شويد. وقتي به مشكلي بر مي خوريد، بدانيد كه به چه كسي براي تعمير يخچال مي توانيد اعتماد كنيد. اين كه يخچال به طرز مناسبي كار كند به همان اندازه براي اين نمايندگي مهم است كه براي شما حائز اهميت است. هر چه سريعتر نمايندگي ما بتواند با شما ارتباط برقرار كند، خرابي هاي كمتري را تجربه خواهيد كرد و اين براي شما بهتر خواهد بود. مهم نيست كه مشكل چيست، هدف اين نمايندگي اين است كه آن را حل كند. همين امروز با نمايندگي ويرپول براي رفع تمام نيازهاي يخچال خود تماس بگيريد.

هنگامي كه دستگاه هاي خانگي از كار مي افتد، شما به كمك فردي نياز خواهيد داشت كه بيش از يك تعميركار ساده باشد تا به سرعت براي تعمير دستگاه اقدام نمايد. تكنسين هاي نمايندگي يخچال ويرپول آموزش هاي فني خود را از دوران دبيرستان دريافت كرده است و از آن زمان تا به حال تجربيات زيادي در زمينه تعمير يخچال ويرپول كسب كرده است.

خدمات تعمير يخچال ويرپول

خدمات تعمير يخچال ويرپول در محل يا انتقال دستگاه معيوب به محلي ديگر جهت تعمير - هر كدام كه براي شما كارساز باشد!

صرف نظر از اينكه آيا مايليد دستگاه معيوب خود را به نمايندگي ما بياوريد يا مي خواهيد ما به خانه شما آمده و آن را تعمير كنيم، شما يك سرويس دوستانه و قابل اعتماد دريافت خواهيد كرد، كه يخچال را دقيقا مشابه آنچه كه قبلا بوده است به شما تحويل خواهيم داد. در حاليكه رويكرد ما به تعمير اكثر لوازم خانگي شما يك نگاه حرفه اي است، به اين معنا نيست كه ما نمي توانيم به شما در حين تعمير دستگاهتان لبخند هديه دهيم.

تكنسين هاي اين نمايندگي تمام تلاش خود را بكار مي گيرند تا عمليات تعمير يخچال ويرپول معيوب شما را در همان روز به اتمام برسانند، اما اگر اين امكان پذير نباشد، تعمير دستگاه شما را در سه روز يا كمتر برايتان انجام خواهيم داد. حتي اگر تعمير دستگاه قديمي اصلا منطقي نباشد، ما به شما مي گوييم – هيچ توجيهي براي صرف اين ميزان هزينه براي تعمير يخچال وجود ندارد چرا كه با اين پول شما مي توانيد يك دستگاه جديد خريداري كنيد كه عملكردي مشابه و يا حتي بهتر از دستگاه قديمي را برايتان به ارمغان خواهد آورد.ن : محیا یوسفی
ت : شنبه 8 ارديبهشت 1397

لوازم خانگی ساخته شده اند تا زندگی ما را آسان تر کنند. به وجود آمدن مشکلات یک واقعیت است که برای تمام لوازم خانگی به وجود می آید. زمانی که یک دستگاه خراب می شود، شما ممکن است سر درگم شوید و ندانید که دقیقا برای تعمیر آن باید چه کاری انجام دهید.

ماموریت نمایندگی تعمیرات ویرپول ارائه خدمات برتر و استشنایی در زمینه تعمیر لوازم خانگی ویرپول است. نمایندگی تعمیرات ویرپول با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تعمیر ، همیشه به آخرین اطلاعات در زمینه تعمیرات دسترسی داریم و تکنسین های ما همیشه از آخرین اطلاعات در زمینه تعمیرات آگاه هستند.

خدمات تعمیر ما شامل تمام مدل های لوازم خانگی ویرپول می باشد. نمایندگی ویرپول در چندین سال فعالیت خود در زمینه تعمیرات این افتخار را داراست، که همواره رضایت مشتریان خود را بدست آورده است .

نمایندگی تعمیرات ویرپول

چرا سرویس های نمایندگی تعمیرات ویرپول برای تعمیر لوازم خانگی شما مناسب است؟

  • پشتیبانی خوب تعمیرات
  • تعمیرات قابل اعتماد
  • صرفه جویی در وقت و هزینه تعمیرات
  • ارائه خدمات تعمیر کلیه وسایل و مدل های ویرپول
  • تکنسین های آموزش دیده و متخصص تعمیرات ویرپول
  • ارسال سریع کارشناسان خبره
  • ارائه قطعات اصلی لوازم خانگی ویرپول


:: برچسب ها : نمایندگی تعمیرات ویرپول ,
ن : محیا یوسفی
ت : سه شنبه 7 فروردين 1397

شرکت آمریکایی ویرپول که 100 سال پیش رویای یک مرد به نام لو آپتون شروع به کار کرد و در 31 دسامبر سال 2016 شرکت ویرپول محصولات خود را در 14 کشور تولید کرد.

امروزه ویرپول از بزرگ ترین کمپانی ها در زمینه تولید و فروش بسیاری از لوازم خانگی جهان است . این شرکت با ارائه خدمات با کیفیت بالا همواره در پی کسب رضایت مشتریان خود بوده است. در حال حاضر ویرپول دارای هشت سایت تولید درداخل آمریکا است. این شرکت در آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آسیا دارای نمایندگی می باشد.

محصولات اصلی این شرکت از لباسشویی، یخچال و فریزر، لوازم آشپزی، ماشین ظرفشویی، میکسر و سایر لوازم خانگی کوچک تشکیل شده است. شرکت ویرپول یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان است با 93 هزار کارمند و 70 مرکز تحقیقاتی که تقریبا 21 میلیارد دلار فروش سالیانه دارد.


ن : محیا یوسفی
ت : چهارشنبه 9 اسفند 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)